Specjalista/ka do spraw marketingu i handlu

OGłOSZENIA

ogłoszenie
2017-06-09 09:53
5371

Specjalista/ka do spraw marketingu i handlu, płatny staż, umowa o pracę,

praca biurowa, wygodne godziny pracy w pełnym wymiarze.

Zatrudnimy pracownika na stanowisko: Specjalista d/s marketingu i handlu

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Wymagania:

*zaangażowanie i chęć do pracy

*wiek do 30 lat

*zdolności manualne, teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu obsługi biura

* mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

*umiejętność szybkiego uczenia się

*Status bezrobotnego w PUP

Zadania:

*Prowadzenie biura

*Fakturowanie

*Obsługa klienta

*Marketing i reklama firmy

Oferujemy:

*Zatrudnienie na umowę (po odbyciu stażu z PUP)

*Praca na cały etat

*Wygodne godziny pracy

*Możliwość zdobycia doświadczenia

*Szanse rozwoju osobistego (szkolenia)
Dane kontaktowe
CV prosimy kierować na adres: bumat@bumat.net

tel..603778452