Praca na etat: Ślusarz narzędziowy - Nowa Sól

OGłOSZENIA

ogłoszenie
2017-06-22 12:11
6262

Funkcjonujemy w branży od 1906 roku i działamy globalnie. Jesteśmy jednym z trzech największych dostawców komponentów budowlanych na rynku niemieckim. W 2017 roku zdecydowaliśmy się przenieść swoje linie produkcyjne do Polski.Fabrykę umiejscowiliśmy w Nowej Soli. Przygotowaliśmy ponad 200 miejsc pracy, na stanowiskach każdego szczebla.

Wartości, którymi się kierujemy i które są dla Nas ważne to: ludzie, klienci, integralność, zaangażowanie, kreatywność, wyzwania, tworzenie, profesjonalizm.

Misją REUSS-SEIFERT Production Sp. z o.o. jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w dziedzinie produkcji elementów z tworzyw sztucznych, betonu i metalu dla budownictwa,
przy zapewnieniu wzrostu sprzedaży i całkowitej satysfakcji klientów. A tym samym, umożliwienie ciągłej poprawy i wykorzystanie potencjału pracowników. Cały proces produkcyjny jest prowadzony w sposób odpowiedzialny wobec społeczeństwa i przyjazny dla środowiska.

Czy mamy wizję? Tak! Firma REUSS-SEIFERT Production Sp. z o.o. nieustannie dąży do bycia wiodącym producentem komponentów dla budownictwa na całym świecie.

Z przyjemnością powiększymy Nasz zespół o osobę zatrudnioną na stanowisku:

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Obowiązki na stanowisku:
• konfiguracja i obsługa maszyn manualnych oraz sterowanych numerycznie(CNC)
• monitorowanie maszyn
• praca ze szkicami, rysunkiem technicznym
• frezowanie, cięcie, wiercenie, szlifowanie, polerowanie
• sprawdzanie wymiarów i kształtów, wykrywanie defektów

Wymagania:
• wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
• doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego
• doświadczenie w tłoczeniu, frezowaniu, cięciu, dłutowaniu
• doświadczenie z programowaniem  Heindenhain i DIN będzie atutem
• przestrzeganie zasad BHP
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem

Firma oferuje:
• możliwość zdobycia doświadczenia
• stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę
• pracę w międzynarodowej firmie gwarantującej możliwości rozwoju
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki pozapłacowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do aplikowania:
rekrutacja@reuss-seifert.de Kontakt telefoniczny: Natalia 691 691 861