Praca: Elektryk. Miejsce: Witnica

OGłOSZENIA

ogłoszenie
2017-06-25 21:03
5875

Elektryk

Miejsce pracy: Witnica
Region: lubuskie

Opis stanowiska:

  • prowadzenie bieżących napraw maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • dokonywanie czynności łączeniowych w rozdzielniach,
  • wykonywanie okresowych pomiarów kontrolnych,
  • reagowanie na zgłoszenia awarii maszyn,
  • zapewnienie bieżącej funkcjonalności instalacji oświetleniowej na terenie fabryki,
  • serwisowanie maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę,
  • pakiet socjalny,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w systemie czterobrygadowym,

Nauczymy, pomożemy wdrożyć Cię do pracy, pracują u nas fachowcy,                        którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.P.P.H. Lamix z siedzibą w Witnicy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest P.P.P.H. Lamix z siedzibą w Witnicy przy ul. Papierniczej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.