Praca dla MAGISTRA FARMACJI

OGłOSZENIA

ogłoszenie praca
2017-08-01 17:14
5275

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI

Zakres obowiązków:

- sprzedaż wyrobów medycznych, produktów leczniczych oraz suplementów diety,

- udzielanie informacji pacjentom na temat dawkowania oraz działania leków,

- stałe monitorowanie stanów magazynowych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu,

- wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji,

- ukończony staż,

- swoboda w nawiązywaniu kontaktów,

- duże zaangażowanie w powierzoną pracę.

Oferujemy:

- umowa o pracę,

- zatrudnienie w znanej sieci aptek,

- wysokie wynagrodzenie,

- pakiet świadczeń pracowniczych,

- szkolenia wewnętrzne proceduralne i produktowe,

- duże możliwości rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: m.cygan@leasingteam.pl