przejdź do treści strony kontakt
strona główna 501 936 975 menu wyszukiwarka

DALEN Tech Czech s.r.o. zatrudni w Gorzowie osobę na stanowisko Sales Manager Assistant/ (back office)

OGłOSZENIA

ogłoszenie praca
2017-08-18 01:44
5401

DALEN Tech Czech s.r.o. - wyłączny dystrybutor produktów marki DALEN w Polsce, w związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukuje osoby na stanowisko:

Sales Manager Assistant/ (back office)
lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Zakres obowiązków:
- wsparcie Sales Managera w realizacji zadań związanych ze sprzedażą
- rozbudowywanie bazy danych klientów
- wprowadzanie danych do firmowego systemu

Oferujemy:
- pracę stała na umowę o pracę
- praca zdalna - home office
- niezbędne narzędzia pracy
- jasne kryteria wynagradzania

Oczekujemy:
- zaangażowania, nastawienia na realizację celów sprzedażowych
- wysokiej kultury osobistej, komunikatywności i otwatości
- umiejętności efektywnego organizowania własnego czasu pracy trybie home office
- umiejętności swobodnej obsługi komputera, w tym: sprawne poruszanie się po sieci Internet i wyszukiwanie w  niej informacji, znajomości podstaw MS Excel
- znajomości języka angielskiego na komunikatywnym poziomie
Mile widziane jest (choć nie wymagane) doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV drogą mailową na adres: marketing@dalen-tech.pl
Prosimy pamiętać o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji wg. poniższego wzoru:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawš z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x