przejdź do treści strony kontakt
strona główna 501 936 975 menu wyszukiwarka

Pracownik fizyczny do sortowania

OGłOSZENIA

ogłoszenie praca
2017-08-22 11:06
5512

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się recyclingiem odpadów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny do sortowania.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr ref.: sor/gor/2017

Zadania:
- gospodarowanie odpadami (sortowanie, przenoszenie, przygotowywanie do wywózki).

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe z wymianą butli.

Oferujemy:
- stawkę godzinową – 13,00 zł brutto,
- zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.gorzow@antidotum.eu z nr ref.: sor/gor/2017 wpisanym w temacie wiadomości.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto :-)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x