Operator wózka widłowego

OGłOSZENIA

ogłoszenie praca
2017-09-06 23:33
5483

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji (nr certyfikatu 412). Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Jeżeli:

  • Jesteś na etapie poszukiwania lub zmiany pracy.
  • Zależy Ci na stałym zatrudnieniu.
  • Bez względu na to, w jakim momencie swojej kariery zawodowej się znajdujesz.

Mamy pracę dla Ciebie!!

Numer ref. OWW/062/GW

  • Gorzów Wielkopolski

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu,
  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych,
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów,
  • Dbałość o utrzymanie porządków w sektorze magazynu oraz w strefach odkładczych,
  • Uzupełnianie książki eksploatacji wózka widłowego, bezpieczne operowanie środkiem transportu wewnętrznego, sprawdzanie stanu technicznego wózka.

Wymagania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów,
  • Wykształcenie minimum zawodowe,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjną stawkę wynagrodzenia + premie
  • System pracy zmianowy (6-14; 14-22; 22-6)
  • Liczne benefity dla pracowników (karta Multisport, Prywatna opieka medyczna, Manpower Premium)

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą  prześlij do nas swoje CV na adres gorzow@manpower.pl podając nr ref. OWW/062/GW wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt telefoniczny : Ilona Jabłońska – 95 740 20 50