Przedstawiciel Handlowy. Miejsce pracy: lubuskie

OGłOSZENIA

ogłoszenie praca
2017-10-02 21:55
5817

VERKATTO to marka wysokiej jakości narzędzi, przeznaczona do profesjonalnego i amatorskiego użytku.  W związku
z dynamicznym rozwojem i wzrostem udziału w rynku, właściciel marki - firma z 25 letni
doświadczeniem w branży poszukuje:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

 miejsce pracy: lubuskie

ZADANIA

- Pozyskiwanie nowych klientów

- Utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami

- Planowanie oraz rozwijanie sprzedaży

- Prezentacja produktów z oferty VERKATTO

WYMAGANIA

- Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej branży materiałów budowlanych, narzędzi i elektronarzędzi

- Zdolności organizacyjne, umiejętności planowania i podejmowania decyzji

- Znajomość lokalnego rynku

- Silna motywacja do osiągania wysokich wyników

- Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

- Umowę o pracę na czas nieokreślony w firmie z ugruntowaną 25 letnią tradycją

- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

- Auto służbowe oraz niezbędne narzędzia pracy

Aplikację proszę przesyłać na adres: praca@verkatto.pl