Praca dla osoby sprzątającej w Gorzowie

OGłOSZENIA

ogłoszenie
2017-10-31 07:41
6879

OPIS STANOWISKA:
Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie apartamentów i przylegających do nich łazienek, korytarzy, zaplecza według standardów czystości i higieny ustalonych przez pracodawcę.

WYMAGANIA:
- możliwość pracy w weekendy
- doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem porządku
- prawo jazdy
- dobra organizacja pracy własnej
- sumienność i uczciwość
- wysoka kultura osobista
- aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:
- pracę w luksusowych mieszkaniach na terenie Gorzowa
- pracę w oparciu o umowę o zlecenie (5 dni w tygodniu - w tym w weekendy, 10:00-18:00)
- komfortowe środowisko pracy
- zadowolenie pracownika

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA! Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: biuro@bachalski.pl

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922).