przejdź do treści strony kontakt
strona główna 501 936 975 menu wyszukiwarka

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

OGłOSZENIA

ogłoszenie praca
2018-02-04 20:44
5287

AdWork Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje dla jednego z naszych klientów pracowników na stanowisko

Zakres obowiązków:

- obsługa linii produkcyjnej (przezbrojenia, regulacje),

- przestrzeganie zasad BHP oraz profesjonalna obsługa maszyn i urządzeń,

- prowadzenie dokumentacji,

- kontrola jakości produktu.

Wymagania:

- mile widziane wykształcenie techniczne, np. elektryk, mechanik, automatyk,

- doświadczenie w obsłudze linii dużych prędkości,

- mile widziane doświadczenie w produkcji chemicznej (produkcja mieszanek),

- dobra znajomość Lean/TPM,

- znajomość obsługi komputera (MS Excel),

- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe III WJO.

Oferujemy:

- zdobycia doświadczenia pracując z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi typu „high speed lines”,

- umowy o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie 3500- 5000 brutto miesięcznie,

- możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach,

- pracę w systemie zmianowym.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie aplikacji na adres mailowy rekrutacja@adwork.com.pl w tytule wpisując PRACOWNIK PRODUKCJI, tel. +48 576563468

Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x