Przyjmę na stanowisko Sprzedawca-kierowca /Vanseller/ Gorzów Wlkp.

OGłOSZENIA

ogłoszenie praca
2018-02-26 12:34
6413

Wymagania oprócz chęci do pracy:

>prawo jazdy kat.”B” /auto dostawcze/
>smykałki do handlu
>odpowiedzialność
>samodzielność
>komunikatywność

Zadania:

Głównym zadaniem sprzedawcy będzie całoroczne prowadzenie sprzedaży liniowej produktów firmy na powierzonym terenie działania w oparciu o atrakcyjny i sprawdzony system dystrybucji.
Oferuję:
-samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
-zatrudnienie /umowa o pracę lub zlecenie/,wynagrodzenie podstawowe +premie+prowizję od sprzedaży od 2500 zł do 6000 zł

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na ddd2410@wp.pl. lub zadzwoń 784411702

Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.