FUTURE HOME PRODUCTION S.A. POSZUKUJE KOSZTORYSANTA/PRACOWNIKA BIUROWEGO

OGłOSZENIA

ogłoszenie praca
2018-07-03 11:21
5334

FUTURE HOME PRODUCTION S.A.

PRODUCENT PREFABRYKOWANYCH DOMÓW SZKIELETOWYCH DREWNIANYCH

POSZUKUJE

PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO KOSZTORYSANTA/PRACOWNIKA BIUROWEGO

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- kosztorysowanie/wycenianie zamówień od klientów

- kontakt i współpraca z konstruktorami naszej Firmy i działem zamówień

- monitorowanie działań związanych z przygotowaniem poszczególnych inwestycji

- pomoc w przygotowywaniu bieżących materiałów, folderów

- opracowywanie zestawień dla Zarządu

- budowanie dobrego wizerunku Firmy

  • OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

- umiejętności analitycznego myślenia

- sprawnej obsługi komputera w środowisku Windows i pakietu Office

- znajomość materiałów budowlanych

-dodatkowo mile widziana będzie umiejętność obsługi programów CAD oraz znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Nasza Firma zapewni Państwu niezbędne szkolenia.

Oferujemy umowę o pracę i przyjazną atmosferę w młodym zespole.

Miejsce pracy: Barlinek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

rekrutacja@fhp-sa.eu , kontakt osobisty w sekretariacie (ul.Okrętowa 8, 74-320 Barlinek) bądź pod nr.tel. 095 746 28 10