przejdź do treści strony kontakt
strona główna 501 936 975 menu wyszukiwarka

więcej

więcej

99 днів до престижної церемонії. Гожув такого ще не бачив

Актуальні новини в Гожуві

red.
2023-04-20 10:15
1820

Рівно 99 днів залишилося до початку чемпіонату Польщі з легкої атлетики. Відкриття триденних змагань у Гожуві відбудеться 27 липня. - Це найважливіша подія в національному легкоатлетичному календарі, - підкреслює президент Польської асоціації легкої атлетики (PZLA) Генрик Ольшевський.

У чемпіонаті візьмуть участь понад 500 спортсменів, і це буде найважливіша національна легкоатлетична подія в Польщі у сезоні 2023 року.
 
– Чемпіонат Польщі – найважливіша подія в нашому календарі. Жодна інша легкоатлетична подія не збирає стільки польських зірок на старті. Гожув прийматиме олімпійських призерів, призерів чемпіонатів Європи та світу. Це унікальна можливість побачити стільки великих спортсменів наживо під час триденних змагань. Я переконаний, що Гожув ще не бачив такого зібрання зірок. Завдяки трансляції на TVP Sport, вболівальники по всій країні також зможуть це побачити, – підкреслює Генрик Ольшевський, президент Польської асоціації легкої атлетики. Польський легкоатлетичний союз підтримується в якості генерального спонсора Польським нафтовим концерном ORLEN.
 
Як підкреслює Яцек Вуйціцький, міський голова Гожува, проведення національного чемпіонату - це не лише великий логістичний виклик для міста, але й привід для задоволення.
 
– Чемпіонат – це подвійний, якщо не потрійний привід для радості. По-перше, це урочиста інавгурація нового, модернізованого легкоатлетичного стадіону, на який Гожув чекав багато років. По-друге, історична подія в місті та регіоні. Останній чемпіонат Польщі з легкої атлетики такого рівня відбувся в Любуському воєводстві в 1968 році в Зеленій Гурі, а в Гожуві – ще ніколи. Зрештою, це буде свято любителів легкої атлетики, але також джерело гордості для всіх мешканців. Протягом кількох днів Гожув прийматиме найбільших зірок спорту, олімпійських чемпіонів, чемпіонів Європи та світу. Завдяки присутності телевізійних камер, вболівальники по всій Польщі та за її межами зможуть спостерігати за їхньою боротьбою на гожувському стадіоні в липні. Це буде велике спортивне свято, – запевняє міський голова Вуйціцький.
 
Одним з найцікавіших змагань у програмі чемпіонату Польщі вже багато років поспіль є жіночий забіг на 400 метрів. Однією з його учасниць буде Наталія Качмарек, яка починала свою спортивну кар'єру в Гожуві.
 
– Для мене це буде особливий старт. Я вже багато років пов'язана з Гожувом. Фактично, вся моя кар'єра почалася тут. Десять років тому, коли я записалася до місцевого клубу ALKS PWSZ (тепер ALKS AJP Gorzów), я не могла собі уявити, що одного дня буду виступати тут на чемпіонаті Польщі. Спортивні споруди міста зазнали значних змін, а бігова доріжка на головному стадіоні дійсно швидка, – зізнається олімпійська чемпіонка у змішаній естафеті Наталя Качмарек.
 
99-й чемпіонат Польщі пройде на стадіоні імені Любуських олімпійців з 27 по 29 липня. Чемпіонат у Гожуві буде останнім змаганням, на якому спортсмени можуть виконати мінімальні нормативи для участі в чемпіонаті світу в Будапешті в серпні.

Komentarze:

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x