PIłKA NOżNA

fg
2015-10-12 21:20
56800

Umacnia się w środku tabeli klasy okręgowej Warta. Niebiesko-bordowi po zwycięstwie 3:0 w Międzyrzeczu nad tamtejszym Orłem są na 9. miejscu w tabeli z dorobkiem 13 punktów.

Warta prowadziła w Międzyrzeczu do przerwy już 2:0 po bramkach Jana Stronczyńskiego i Marcina Awiżenia. Niebiesko-bordowi mieli jeszcze jedną znakomitą okazję, ale w 26 minucie Stronczyński nie wykorzystał rzutu karnego. W drugiej połowie kropkę nad i postawił Maciej Kolasa. Kolejne spotkanie w sobotę na własnym stadionie przeciwko GKP Pszczew.

Orzeł Międzyrzecz – Warta Gorzów 0:3 (0:2)

bramki: Stronczyński 13`, Awiżeń 41`, Kolasa 65`

Warta: Szymański – Kikut, Truszczyński, Wusaty, Rutkowski – Spirzak (65` Kabaciński), Stronczyński, Mokrzycki, Awiżeń (70` Sobański), Rosołowicz (85` Szary) – Kolasa (75` Mleczak)