PIAST GORZóW-KARNIN

fg
2015-09-03 00:38
64900

Piast Gorzów-Karnin zremisował na wyjeździe z Karkonoszami Jelenia Góra 1:1. Swojego pierwszego gola dla czerwono-czarnych zdobył Mariusz Niewiadomski jr. Ekipa trenera Mateusza Konefała znów kończyła mecz w osłabieniu.

Piast od 37 minuty przegrywał w Jeleniej Górze 0:1. Arkadiusz Fabiański puścił gola po 384 minutach z czystym kontem. Tuż po przerwie wyrównał Mariusz Niewiadomski jr. Dla 19-latka było to pierwsze trafienie w czerwono-czarnych barwach. Piast znów kończył mecz w osłabieniu. Tym razem w 79 minucie za drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę boisko musiał opuścić Dawid Śliwiński. Wcześniej z podobnej przyczyny mecz zakończył Radosław Sareło z Karkonoszy.

Karkonosze Jelenia Góra – Piast Gorzów-Karnin 1:1 (1:0)

bramki: Kowalski 37` - Niewiadomski jr 49`

Piast: Fabiański – Wawrzyniak (58` Waltrowski), Buda, Kożuchowski (75` Cybulski), Startek - Kaczmarek, Konefał, Niewiadomski jr (58` Gardzielewicz), Śliwiński, Sędziak - Zdrojewski