Koniec serii a Szamotulski wypada na derby

PIAST GORZóW-KARNIN

2015-04-13 00:00
72220

Piast przegrał na wyjeździe z Zagłębiem II Lubin 0:3 i tym samym zakończył serię meczów bez porażki. Czwartą żółtą kartkę w sezonie obejrzał Bartłomiej Szamotulski. W derbach ze Stilonem nie zagra.

Na ośmiu zakończyła się seria meczów Piasta bez porażki. Ze wzmocnionym zawodnikami pierwszego zespołu Zagłębiem II podopieczni trenera Tomasza Jeża większych szans nie mieli. Dwóch z doświadczonych graczy wypracowało pierwszego gola. Dośrodkowywał z rzutu rożnego Adrian Błąd a Michal Papadopoulos otworzył w 10 minucie wynik spotkania. Tuż przed przerwą Błąd ładnym uderzeniem podwyższył na 2:0 a chwilę po wznowieniu wynik ustalił Miłosz Przybecki.

Porażka to nie jedyne zmartwienie trenera Jeża. Czwartą żółtą kartkę w tym sezonie obejrzał w końcówce Bartłomiej Szamotulski, co oznacza, że nie zagra w derbowym meczu ze Stilonem. Na dodatek z kontuzją boisko opuścił Łukasz Wawrzyniak.

Zagłębie II Lubin – Piast Gorzów-Karnin 3:0 (2:0)

bramki: Papadopoulos 10`, Błąd 44`, Przybecki 47`

Zagłębie II: Hładun – Stolarski, Rakowski, Jach, Żmijewski - Jagiełło (75’ Karmelita), Bonecki, Żyra (46’ Kowalski-Haberek), Przybecki (60’ Sabiłło) - Błąd, Papadopulos (46’ Andrzejczak).

Piast: Fabiański – Zdrojewski, Brzytwa, Buda, Wawrzyniak (60’ Płucienniczak) - Gardzielewicz (72’ Cybulski), Kożuchowski (88’ Łuś), Pakuła, Sędziak, Werbski - Szamotulski,