KOSZYKóWKA

fg
2015-10-10 20:19
56650

Jako przedsmak jutrzejszego meczu KSSSE AZS PWSZ  w Poznaniu przeciwko MUKS, dziś oglądaliśmy mecz rezerw obu klubów. Po emocjonującym meczu zwyciężyły gorzowianki 62:53 a najwięcej punktów rzuciła Beata Jaworska.

Sporo emocji zafundowały obie ekipy rezerw w tym spotkaniu. Nasz zespół potrafił odskoczyć nawet na 14 punktów, żeby w trzeciej kwarcie seryjnie tracić punkty i pozwolić wyjść przyjezdnym na prowadzenie. Na szczęście w ostatnich dziesięciu minutach to AZS PWSZ II był skuteczniejszy i wygrał tym samym pierwszy mecz w tym sezonie I ligi. – Gra ogólnie była niezła, graliśmy bardzo dobrą defensywę przez trzy kwarty. Mogliśmy ten mecz rozstrzygnąć już do przerwy. Popełniliśmy zbyt dużo fauli, MUKS zdobył 11 na 20 punktów z rzutów osobistych i wrócił do gry. Trzecią kwartę zagraliśmy słabo, w ostatniej się zmobilizowaliśmy i poprawiliśmy obronę - powiedział trener gorzowskiego zespołu Robert Pieczyrak. Przypomnijmy, że jutro o 16:00 w Poznaniu spotykają się pierwsze zespoły obu klubów.

AZS PWSZ II Gorzów – MUKS II Poznań 62:53 (11:9, 20:13, 8:20, 23:11)

AZS PWSZ II: B. Jaowrska 16, Czarnodolska 13 (1x3), K. Jaowrska 12, Witkowska 7 (1), Kopciuch 4 oraz Kominek 4, Szczęsna 4, Jezierska 2, Trzeciak 0, Duchnowska 0, Matkowska 0.