2021-10-18 09:22
12460

(fot. archiwum zespołu)

Kangury wygrywają czwarty mecz w sezonie! Wynik – 89:67.

Onlajnersi Kangoo Basket wygrywają kolejny mecz w sezonie, tym razem na wyjeździe z UKS SMS Karpacz 89-67. Planowaną przerwę miał Szymon Latecki, Marcin Kierdrowicz i Michał Jercha dzięki czemu kolejne osoby miały szansę na debiut i większą liczbę minut w meczu. Pięciu gorzowskich zawodników uzyskało dwucyfrową zdobycz: Jachimowski 18, Bury 14, Wróbel 14, Jelski 12, Grzegorczyk 12.

Najbliższy mecz Onlajnersów Kangoo Basket już w najmocniejszym składzie 23 października (sobota) o 17.00, w sali SP13 (ul. Szwoleżerów 2). Przeciwnikiem będzie WSTK Wschowa.

Cenne zwycięstwo w lidze młodzików odnieśli podopieczni Marka Mańkowskiego. Pokonali zespół z Jeleniej Góry 76:41. Trafiają aż 10 trójek w meczu.