Blisko wygranej faworyzowanym Trzebiechowem

SIATKóWKA

fg
2016-01-10 00:36
80730

W pierwszym tegorocznym meczu III ligi lubuskiej siatkarze UKS Set przegrali u siebie z TSPS Trzebiechów 2:3. O przegranym tie-breaku przesądziła kontrowersyjna sytuacja przy stanie 5:5, gdy arbiter pokazał autowy blok gorzowian, choć wydawało się, że piłka wpadła w pole. W tym ustawieniu goście zdobyli 6 punktów z rzędu.

UKS Set Gorzów – TSPS Trzebiechów 2:3 (21:25, 25:20, 25:20, 20:25, 9:15)

UKS Set: Kluczyk, Olejniczak, Nawrot, Zarzycki, Kaczmarek, Koliński, Tomasik (libero) oraz Głowacki

Pozostałe wyniki: Żak Krzeszyce – Wena Kostrzyn 3:1, Jedynka Szprotawa – Budowlani Gozdnica 1:3, Orliki Iłowa – KS Łęknica 3:0, Eurotax Lubsko – Piast Rzepin 3:1.