PIłKA RęCZNA

2015-10-25 17:32
63571

Michał Kapuściński

Stal Gorzów odniosła siódme zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni trenera Janusza Szopy pokonali na wyjeździe SMS II Gdańsk 30:26 (16:14). Gorzowianie pozostali samodzielnym liderem drugiej ligi.

Stal na kolejny mecz ligowy ponownie musiała dotrzeć do odległego Gdańska. Tym razem przeciwnikiem była druga drużyna Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Gorzowianie już na początku spotkania wypracowali sobie małą przewagę, którą utrzymali do końca pierwszej połowy (14:16). Po przerwie gospodarzom udało się odrobić straty, a nawet wyjść na prowadzenie 21:18. Na szczęście na końcowe minuty gry to gorzowska drużyna zachowała więcej sił i zimnej krwi. Stal ostatecznie wygrała czteroma bramkami 30:26.

SMS II Gdańsk - Stal Gorzów 26:30 (14:16)

Pozostałe wyniki: Gwardia Koszalin - AZS UKW Bydgoszcz 32:28, Cartusia Kartuzy - Henri Lloyd Brodnica 25:26, GKS Żukowo - Energetyk Gryfino 39:21, Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 33:25, LKS Kęsowo - Sambor Tczew 31:25, Borowiak Czersk - Wybrzeże II Gdańsk 28:25.