PIłKA RęCZNA

2016-01-23 16:45
68420

Michał Kapuściński

Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów odniosła szesnaste zwycięstwo w II lidze piłki ręcznej. Podopieczni trenera Janusza Szopy wygrali w Koszalinie z tamtejszą Gwardią 21:27 (13:15). Najwięcej bramek zdobył Marek Baraniak.

W pierwszej połowie gorzowianie toczyli wyrównaną walkę z drużyną zajmującą piąte miejsce w ligowej tabeli. Dopiero druga część spotkania pozwoliła na uzyskanie kilku bramek przewagi. Stal po 45 minutach prowadziła 20:15. Gorzowianie utrzymali przewagę i ostatecznie odnieśli ósme wyjazdowe zwycięstwo.

Gwardia Koszalin - Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 21:27 (13:15)

Stal: Nowicki, Szot - Baraniak 6, M. Stupiński 5, Bartnik 5, Zając 5, Kłak 5, Śramkiewicz 1.

Pozostałe wyniki: Szczypiorniak Olsztyn - LKS Kęsowo 35:24, SMS II Gdańsk - Sambor Tczew 41:24, Borowiak Czersk - Energetyk Gryfino 31:39, Wybrzeże II Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz 32:26, Cartusia Kartuzy - GKS Żukowo 13:30.